MENETREND

Kedd, 2019. augusztus 20.

Előfutamok

9:30 400m FFI GYORS
50m NŐI MELL
100m FFI HÁT
400m NŐI VEGYES
100m FFI MELL
100m NŐI HÁT
4x100m FFI GYORVÁLTÓ
4x200m NŐI GYORSVÁLTÓ

Középdöntők, döntők

17:32 400m FFI GYORS – döntő
17:41 50m NŐI MELL – középdöntők
17:51 100m FFI HÁT – középdöntők
18:01 400m FFI GYORS – eredményhirdetés
18:08 400m NŐI VEGYES  – döntő
18:17 100m FFI MELL – középdöntők
18:28 100m NŐI HÁT – középdöntők
18:39 400m NŐI VEGYES – eredményhirdetés
18:45 4x100m FFI GYORVÁLTÓ – döntő
18:54  4x200m NŐI GYORSVÁLTÓ – döntő
19:07 4x100m FFI GYORVÁLTÓ – eredményhirdetés
19:14 4x200m NŐI GYORSVÁLTÓ – eredményhirdetés

Szerda, 2019. augusztus 21.

Előfutamok

9:30 200m FFI VEGYES
100m NŐI GYORS
100m FFI PILLANGÓ
200m NŐI PILLANGÓ
200m FFI GYORS
4X100m MIXED VEGYESVÁLTÓ
800m NŐI GYORS*

Középdöntők, döntők

17:32 100m FFI HÁT – döntő
17:38 200m NŐI PILLANGÓ – döntő
17:46 200m FFI GYORS – döntő
17:52 50m NŐI MELL – döntő
17:58 100m FFI HÁT – eredményhirdetés
18:04 100m FFI PILLANGÓ – középdöntők
18:14 200m NŐI PILLANGÓ – eredményhirdetés
18:21 100m NŐI GYORS – középdöntők
18:31 200m FFI GYORS – eredményhirdetés
18:37 100m FFI MELL – döntő
18:43 100m NŐI HÁT – döntő
18:49 50m NŐI MELL – eredményhirdetés
18:56 200m FFI VEGYES – döntő
19:03 100m FFI MELL – eredményhirdetés
19:09 800m NŐI GYORS – döntő
19:23 100m NŐI HÁT – eredményhirdetés
19:29 4×100 MIXED VEGYESVÁLTÓ – döntő
19:38 200m FFI VEGYES – eredményhirdetés
19:44 800m NŐI GYORS – eredményhirdetés
19:50 4x100m MIXED VEGYESVÁLTÓ – eredményhirdetés

Csütörtök, 2019. augusztus 22.

Előfutamok

9:30 50m NŐI PILLANGÓ
50m FFI HÁT
100m NŐI MELL
50m FFI GYROS
200m NŐI HÁT
4x100m MIXED GYORSVÁLTÓ
800m FFI GYORS*

Középdöntők, döntők

17:32 50m NŐI PILLANGÓ – középdöntők
17:42 50m FFI GYORS – középdöntők
17:51 200m NŐI HÁT – döntő
17:59 100m FFI PILLANGÓ – döntő
18:05 100m NŐI MELL – középdöntők
18:15 200m NŐI HÁT – eredményhirdetés
18:22 50m FFI HÁT – középdöntők
18:31 100m FFI PILLANGÓ – eredményhirdetés
18:37 100m NŐI GYORS – döntő
18:43 800m FFI GYORS – döntő
18:56 100m NŐI GYORS – eredményhirdetés
19:03 4x100m MIXED GYORSVÁLTÓ – döntő
19:11 800m FFI GYORS – eredményhirdetés
19:17 4x100m MIXED GYORSVÁLTÓ – eredményhirdetés

Péntek, 2019. augusztus 23.

Előfutamok

9:30 50m NŐI HÁT
50m FFI PILLANGÓ
400m NŐI GYORS
200m FFI MELL
200m NŐI VEGYES
4x200m FFI GYORSVÁLTÓ

Középdöntők, döntők

17:32 50m NŐI HÁT – középdöntők
17:42 200m FFI MELL – döntő
17:49 50m NŐI PILLANGÓ – döntő
17:55 50m FFI HÁT – döntő
18:00 100m NŐI MELL – döntő
18:06 200m FFI MELL – eredményhirdetés
18:12 50m FFI PILLANGÓ – középdöntők
18:22 50m NŐI PILLANGÓ – eredményhirdetés
18:28 400m NŐI GYORS – döntő
18:38 50m FFI HÁT – eredményhirdetés
18:44 50m FFI GYORS – döntő
18:49 100m NŐI MELL – eredményhirdetés
18:55 200m NŐI VEGYES – döntő
19:03 400m NŐI GYORS – eredményhirdetés
19:09 4x200m FFI GYORSVÁLTÓ – döntő
19:22 50m FFI GYORS – eredményhirdetés
19:28 200m NŐI VEGYES – eredményhirdetés
19:34 4x200m FFI GYORSVÁLTÓ – eredményhirdetés

Szombat, 2019. augusztus 24.

Előfutamok

9:30 100m FFI GYORS
100m NŐI PILLANGÓ
400m FFI VEGYES
50m NŐI GYORS
50m FFI MELL
4x100m NŐI GYORSVÁLTÓ
1500m NŐI GYORS*

Középdöntők, döntők

17:32 1500m NŐI GYORS – döntő
17:54 100m FFI GYORS – középdöntők
18:04 100m NŐI PILLANGÓ – középdöntők
18:15 50m FFI PILLANGÓ – döntő
18:20 1500m NŐI GYORS – eredményhirdetés
18:27 50m NŐI GYORS – középdöntők
18:36 50m FFI MELL – középdöntők
18:46 50m FFI PILLANGÓ – eredményhirdetés
18:52 50m NŐI HÁT – döntő
18:57 400m FFI VEGYES – döntő
19:07 4x100m NŐI GYORSVÁLTÓ – döntő
19:16 50m NŐI HÁT – eredményhirdetés
19:22 400m FFI VEGYES – eredményhirdetés
19:28 4x100m NŐI GYORSVÁLTÓ – eredményhirdetés

Vasárnap, 2019. augusztus 25.

Előfutamok

9:30 200m FFI HÁT
200m NŐI MELL
200m FFI PILLANGÓ
200m NŐI GYORS
4x100m FFI VEGYESVÁLTÓ
4x100m NŐI VEGYESVÁLTÓ
1500m FFI GYORS*

Középdöntők, döntők

17:32 100m FFI GYORS – döntő
17:37 200m NŐI MELL – döntő
17:44 200m FFI HÁT – döntő
17:50 100m FFI GYORS – eredményhirdetés
17:57 100m NŐI PILLANGÓ – döntő
18:02 200m NŐI MELL – eredményhirdetés
18:08 1500m FFI GYORS – döntő
18:27 200m FFI HÁT – eredményhirdetés
18:34 50m NŐI GYORS – döntő
18:39 100m NŐI PILLANGÓ – eredményhirdetés
18:45 200m FFI PILLANGÓ – döntő
18:51 1500m FFI GYORS – eredményhirdetés
18:57 50m FFI MELL – döntő
19:02 50m NŐI GYORS – eredményhirdetés
19:08 200m NŐI GYORS – döntő
19:14 200m FFI PILLANGÓ – eredményhirdetés
19:20 4x100m FFI VEGYESVÁLTÓ – döntő
19:28 50m FFI MELL – eredményhirdetés
19:34 4x100m NŐI VEGYESVÁLTÓ – döntő
19:43 200m NŐI GYORS – eredményhirdetés
19:49 4x100m FFI VEGYESVÁLTÓ – eredményhirdetés
19:55 4x100m NŐI VEGYESVÁLTÓ – eredményhirdetés
20:01 Legjobb FFI és NŐI versenyző, legjobb csapat eredményhirdetés
1. NAP

Kedd, 2019. augusztus 20.

Előfutamok

9:30 400m FFI GYORS
50m NŐI MELL
100m FFI HÁT
400m NŐI VEGYES
100m FFI MELL
100m NŐI HÁT
4x100m FFI GYORVÁLTÓ
4x200m NŐI GYORSVÁLTÓ

Középdöntők, döntők

17:32 400m FFI GYORS – döntő
17:41 50m NŐI MELL – középdöntők
17:51 100m FFI HÁT – középdöntők
18:01 400m FFI GYORS – eredményhirdetés
18:08 400m NŐI VEGYES  – döntő
18:17 100m FFI MELL – középdöntők
18:28 100m NŐI HÁT – középdöntők
18:39 400m NŐI VEGYES – eredményhirdetés
18:45 4x100m FFI GYORVÁLTÓ – döntő
18:54  4x200m NŐI GYORSVÁLTÓ – döntő
19:07 4x100m FFI GYORVÁLTÓ – eredményhirdetés
19:14 4x200m NŐI GYORSVÁLTÓ – eredményhirdetés
2. NAP

Szerda, 2019. augusztus 21.

Előfutamok

9:30 200m FFI VEGYES
100m NŐI GYORS
100m FFI PILLANGÓ
200m NŐI PILLANGÓ
200m FFI GYORS
4X100m MIXED VEGYESVÁLTÓ
800m NŐI GYORS*

Középdöntők, döntők

17:32 100m FFI HÁT – döntő
17:38 200m NŐI PILLANGÓ – döntő
17:46 200m FFI GYORS – döntő
17:52 50m NŐI MELL – döntő
17:58 100m FFI HÁT – eredményhirdetés
18:04 100m FFI PILLANGÓ – középdöntők
18:14 200m NŐI PILLANGÓ – eredményhirdetés
18:21 100m NŐI GYORS – középdöntők
18:31 200m FFI GYORS – eredményhirdetés
18:37 100m FFI MELL – döntő
18:43 100m NŐI HÁT – döntő
18:49 50m NŐI MELL – eredményhirdetés
18:56 200m FFI VEGYES – döntő
19:03 100m FFI MELL – eredményhirdetés
19:09 800m NŐI GYORS – döntő
19:23 100m NŐI HÁT – eredményhirdetés
19:29 4×100 MIXED VEGYESVÁLTÓ – döntő
19:38 200m FFI VEGYES – eredményhirdetés
19:44 800m NŐI GYORS – eredményhirdetés
19:50 4x100m MIXED VEGYESVÁLTÓ – eredményhirdetés
3. NAP

Csütörtök, 2019. augusztus 22.

Előfutamok

9:30 50m NŐI PILLANGÓ
50m FFI HÁT
100m NŐI MELL
50m FFI GYROS
200m NŐI HÁT
4x100m MIXED GYORSVÁLTÓ
800m FFI GYORS*

Középdöntők, döntők

17:32 50m NŐI PILLANGÓ – középdöntők
17:42 50m FFI GYORS – középdöntők
17:51 200m NŐI HÁT – döntő
17:59 100m FFI PILLANGÓ – döntő
18:05 100m NŐI MELL – középdöntők
18:15 200m NŐI HÁT – eredményhirdetés
18:22 50m FFI HÁT – középdöntők
18:31 100m FFI PILLANGÓ – eredményhirdetés
18:37 100m NŐI GYORS – döntő
18:43 800m FFI GYORS – döntő
18:56 100m NŐI GYORS – eredményhirdetés
19:03 4x100m MIXED GYORSVÁLTÓ – döntő
19:11 800m FFI GYORS – eredményhirdetés
19:17 4x100m MIXED GYORSVÁLTÓ – eredményhirdetés
4. NAP

Péntek, 2019. augusztus 23.

Előfutamok

9:30 50m NŐI HÁT
50m FFI PILLANGÓ
400m NŐI GYORS
200m FFI MELL
200m NŐI VEGYES
4x200m FFI GYORSVÁLTÓ

Középdöntők, döntők

17:32 50m NŐI HÁT – középdöntők
17:42 200m FFI MELL – döntő
17:49 50m NŐI PILLANGÓ – döntő
17:55 50m FFI HÁT – döntő
18:00 100m NŐI MELL – döntő
18:06 200m FFI MELL – eredményhirdetés
18:12 50m FFI PILLANGÓ – középdöntők
18:22 50m NŐI PILLANGÓ – eredményhirdetés
18:28 400m NŐI GYORS – döntő
18:38 50m FFI HÁT – eredményhirdetés
18:44 50m FFI GYORS – döntő
18:49 100m NŐI MELL – eredményhirdetés
18:55 200m NŐI VEGYES – döntő
19:03 400m NŐI GYORS – eredményhirdetés
19:09 4x200m FFI GYORSVÁLTÓ – döntő
19:22 50m FFI GYORS – eredményhirdetés
19:28 200m NŐI VEGYES – eredményhirdetés
19:34 4x200m FFI GYORSVÁLTÓ – eredményhirdetés
5. NAP

Szombat, 2019. augusztus 24.

Előfutamok

9:30 100m FFI GYORS
100m NŐI PILLANGÓ
400m FFI VEGYES
50m NŐI GYORS
50m FFI MELL
4x100m NŐI GYORSVÁLTÓ
1500m NŐI GYORS*

Középdöntők, döntők

17:32 1500m NŐI GYORS – döntő
17:54 100m FFI GYORS – középdöntők
18:04 100m NŐI PILLANGÓ – középdöntők
18:15 50m FFI PILLANGÓ – döntő
18:20 1500m NŐI GYORS – eredményhirdetés
18:27 50m NŐI GYORS – középdöntők
18:36 50m FFI MELL – középdöntők
18:46 50m FFI PILLANGÓ – eredményhirdetés
18:52 50m NŐI HÁT – döntő
18:57 400m FFI VEGYES – döntő
19:07 4x100m NŐI GYORSVÁLTÓ – döntő
19:16 50m NŐI HÁT – eredményhirdetés
19:22 400m FFI VEGYES – eredményhirdetés
19:28 4x100m NŐI GYORSVÁLTÓ – eredményhirdetés
6. NAP

Vasárnap, 2019. augusztus 25.

Előfutamok

9:30 200m FFI HÁT
200m NŐI MELL
200m FFI PILLANGÓ
200m NŐI GYORS
4x100m FFI VEGYESVÁLTÓ
4x100m NŐI VEGYESVÁLTÓ
1500m FFI GYORS*

Középdöntők, döntők

17:32 100m FFI GYORS – döntő
17:37 200m NŐI MELL – döntő
17:44 200m FFI HÁT – döntő
17:50 100m FFI GYORS – eredményhirdetés
17:57 100m NŐI PILLANGÓ – döntő
18:02 200m NŐI MELL – eredményhirdetés
18:08 1500m FFI GYORS – döntő
18:27 200m FFI HÁT – eredményhirdetés
18:34 50m NŐI GYORS – döntő
18:39 100m NŐI PILLANGÓ – eredményhirdetés
18:45 200m FFI PILLANGÓ – döntő
18:51 1500m FFI GYORS – eredményhirdetés
18:57 50m FFI MELL – döntő
19:02 50m NŐI GYORS – eredményhirdetés
19:08 200m NŐI GYORS – döntő
19:14 200m FFI PILLANGÓ – eredményhirdetés
19:20 4x100m FFI VEGYESVÁLTÓ – döntő
19:28 50m FFI MELL – eredményhirdetés
19:34 4x100m NŐI VEGYESVÁLTÓ – döntő
19:43 200m NŐI GYORS – eredményhirdetés
19:49 4x100m FFI VEGYESVÁLTÓ – eredményhirdetés
19:55 4x100m NŐI VEGYESVÁLTÓ – eredményhirdetés
20:01 Legjobb FFI és NŐI versenyző, legjobb csapat eredményhirdetés

* lassú futamok